Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 76.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Xhamllik!

105.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Xhamllik! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 76m². Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka mundesi per tu kthyer ne 2+1, mundesi shume e mire per investim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 105.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41696
Cmimi: 105.000 €
Siperfaqja: 76.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1218

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate