Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.00 m2

Shitet apartament 1+1 prane Shkembit te Kavajes!

78.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Shkembit te Kavajes! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,ne katin e 3-te dhe ka siperfaqe 64m². Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 78.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41684
Cmimi: 78.000 €
Siperfaqja: 64.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1216

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate