Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 137.07 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji!

310.337 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji! Apartamenti eshte pjese e nje godine banimi dhe sherbimi me 2, 9 dhe 10 kate mbi toke dhe 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe totale 137.07m² ku 111.20m² eshte apartament & 25.87m² verand. Hapesira e brendshme e apartamentit eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje verande me dalje ne te gjitha ambeientet. Apartamenti ndodhet ne nje godine ne faze karabinaje. Cmimi 2500 €/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41272
Cmimi: 310.337 €
Siperfaqja: 137.07 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1171

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate