click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Kompleksi Delijorgji

Komerciale
Shitje

Shitet njesi sherbimi tek Kompleksi Delijorg...

473.553 €
Shitet njesi sherbimi tek Kompleksi Delijorgji! Prona ka siperfaqe 175.39m² dhe organizohe ...
Shitet njesi sherbimi tek Kompleksi Delijorgji! Prona ka siperfaqe 175.39m² dhe organizohet ne ambjente sherbimi op ...
3 175.39 m2details
Komerciale
Qera

Jepet ambjent me qera prane Kompleksit Delij...

700 €
Jepet ambjent me qera prane Kompleksit Delijorgji! Ambjenti ka siperfaqe 100 m² eshte i or ...
Jepet ambjent me qera prane Kompleksit Delijorgji! Ambjenti ka siperfaqe 100 m² eshte i organizuar ne open space, d ...
1 100.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Kom...

1.100 €
Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji. Apartamenti ka siperfaqe 12 ...
Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji. Apartamenti ka siperfaqe 120m², ndodhet ne nje palla ...
2 2 120.00 m2details

Compare Listings