Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 4 Tualete
  • 4,310.00 m2

Jepet me qera kapanon ne Prush!

15.085 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera kapanon ne Prush. Kapanoni ka lartesi 15m, siperfaqe 4310m² ku i cili mund te ndahet ne 2 kapanone me hyrje ne vete dhe me metra te perbashketa. Secili kapanon ka vincin e tij personal, gjithashtu ambiente zyrash per te dyja kapanonet dhe 2 tualete per secilin kapanon. Jepet me qera edhe i ndare edhe komplet. Kapanoni eshte i ndertuar me te gjitha standartet e vitit 2024 dhe eshte i disponueshem pas muajit prill 2024. Cmimi 3.5 €/m² muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41261
Cmimi: 15.085 €
Siperfaqja: 4,310.00 m2
Tualete: 4
ID e Pronës: G1169

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Qera
Magazina / Kapanone
Qera
1.500 €

Jepet me qera kapanon ne Mezez!

1 BA
200.00 m2
Magazina / Kapanone
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate