Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 119.72 m2

Shitet apartament 2+1+2 prane Qendres, ne rrugen e Barrikadave!

265.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane Qendres, ne rrugen e Barrikadave! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mirorganizuar, me dy ashensore dhe ka siperfaqe 119.72m². Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Mundesi per ndarje ne nje apartament 1+1 me nje ballkon dhe nje garsoniere me ballkon. Mundesi shume e mire per investim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 265.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42146
Cmimi: 265.000 €
Siperfaqja: 119.72 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1258

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate