Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.20 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Barrikadave!

165.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Barrikadave! Apartamenti ka siperfaqe 64.2m² dhe ndodhet ne nje objekt te ri, ndertim i vitit 2023. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem,me ambjent gatimi me vete,nje dhome gjumi,nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket, hidrosanitare incaso. Cmimi 165.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42134
Cmimi: 165.000 €
Siperfaqja: 64.20 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1257

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate