Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.30 m2

Shitet apartament 2+1+2 prane 21 Dhjetorit, ne rrugen Frosina Plaku!

242.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane 21 Dhjetorit, ne rrugen Frosina Plaku! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2023 dhe ka siperfaqe 105.3 m². Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje depo. Apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket. Cmimi 242 000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42153
Cmimi: 242.000 €
Siperfaqja: 105.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1259

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate