Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 115.40 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

135.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe 115.4m² dhe ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon i bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon.  Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 135.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40137
Cmimi: 135.000 €
Siperfaqja: 115.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1066

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate