click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Astir

Apartament 2+1
Shitje

Super Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne As...

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, perball Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 100m² ...
Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, perball Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne 1 sal ...
2 2 100.00 m2details
Garsoniere
Qera

Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Vile...

330 €
Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Viles L. Garsonieret kane siperfaqe nga 36.6m² der ...
Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Viles L. Garsonieret kane siperfaqe nga 36.6m² deri ne 54m² . Jane te super ...
1 1 54.00 m2details
Apartament 1+1
Qera

Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane...

380 €
Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane Viles L. Apartamentet kane siperfaqe 63.4m². ...
Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane Viles L. Apartamentet kane siperfaqe 63.4m². Jane te super mobiluara t ...
1 1 63.40 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet ambient komercial ne Astir!

149.600 €
Shitet ambient komercial ne Astir! Ambienti ka siperfaqe totale prej 187m², ne 1 ambient t ...
Shitet ambient komercial ne Astir! Ambienti ka siperfaqe totale prej 187m², ne 1 ambient te shfrytezueshem si dhe 1 ...
187.00 m2details
Apartament 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1+2 tek “OASIS Res...

134.990 €
Shitet apartament 3+1+2 tek “OASIS Residence”. E pozicionuar në një zonë lehtë ...
Shitet apartament 3+1+2 tek “OASIS Residence”. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe ...
3 2 112.49 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek “OASIS Res...

136.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek “OASIS Residence”. E pozicionuar në një zonë lehtë ...
Shitet apartament 2+1+2 tek “OASIS Residence”. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe ...
2 2 113.35 m2details

Compare Listings