Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 168.40 m2

Shitet toke truall tek Qyteti Studenti!

45.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke truall tek Qyteti Studenti! Siperfaqja e tokes eshte 168.40m². Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit dhe gjithashtu eshte nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillim. Toka eshte e pershtateshme per ndertimin e nje vile pasi ndodhet ne mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster. Cmimi 45.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40133
Cmimi: 45.000 €
Siperfaqja: 168.40 m2
ID e Pronës: G1065

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
380.000 €

Shitet toke prane Teg!

2,595.00 m2
Toke
Shitje
100.000 €

Shitet tokë në Borsh, Sarandë!

1,500.00 m2
Toke
Shitje
117.990 €

Shitet toke ne Qerret!

393.30 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate