Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 109.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 prane Xhamise Se Tabakeve!

190.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane Xhamise Se Tabakeve! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 109m². Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka orjentim Perendim. Cmimi 190.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40157
Cmimi: 190.000 €
Siperfaqja: 109.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1068

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
154.200 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

2 BD
2 BA
102.80 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate