Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 90.75 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU-se!

99.825 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU. Apartamenti ka siperfaqe 90.75m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ku maatrimonialja disponon tualet me vete dhe 1 tualet i perbashket. Punimet jane ne faze shtrimi. Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me infrastrukturë bashkëkohore, është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj. Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet çdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42966
Cmimi: 99.825 €
Siperfaqja: 90.75 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1346

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate