Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 103.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus! Apartamenti ka siperfaqe 105 m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone qe lidhen me sallonin dhe njeren nga dhomat e gjumit. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones se Don Boskos, ku ofrohen facilitet e mundshme per nje jetese sa me komode. Cmimi:600€/muaj Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42954
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 103.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1345

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate