Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 33.00 m2

Okazion! Shitet garsoniere ne Sarande! 

28.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet garsoniere ne Sarande! Garsonierja ka siperfaqe 33m², ndodhet ne katin 0 dhe eshte e organizuar ne nje dhome sallon + ambientin e gatimit nje tualet dhe 1 depo. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 28.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32965
Cmimi: 28.000 €
Siperfaqja: 33.00 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G268
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Garsoniere
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate