Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 115.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne vije te pare ne Sarande!

172.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne vije te pare ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 115m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon totalisht me pamje nga deti . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te ne nje pallat te mireadministruar me ashensor eshte i arreduar dhe eshte i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Prona ka pamje panoramike te Detit Jon. Cmimi 172.500€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32986
Cmimi: 172.500 €
Siperfaqja: 115.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G271
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate