Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere ne Qender!

300.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere ne Qender! Apartamentet ndodhen ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe kane siperfaqe totale 110m². Organizohen nga: apartamenti 1+1 qe ka nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Garsonieria ka dhome gjumi dhe ambjent gatimi, tualet me dritare. Te dy ambjentet lidhen nga nje korridor i perbashket. Prona eshte shume e pershtatshme per AirBnb. Cmimi 300.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41108
Cmimi: 300.000 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1153

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
90.062 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen 5 Maji!

1 BD
1 BA
66.25 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate