Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 40.00 m2

Shitet garsoniere ne rrugen e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve!

85.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet garsoniere ne rrugen e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve! Garsonieria ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 40m². Eshte i organizuar nga nje ambjent i bollshem, nje tualet dhe nje ballkon. Garsonieria eshte e investuar, e shtruar me parket, hidrosanitare incaso. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 85 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41870
Cmimi: 85.000 €
Siperfaqja: 40.00 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1234

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate