click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Sarandë

Hotel
Qera

Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande...

60.000 €
Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande. Hoteli ka gjithsej 19 dhoma ku disa prej tyr ...
Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande. Hoteli ka gjithsej 19 dhoma ku disa prej tyre jane familjare (4 prej ...
19 19details
Hotel
Qera

Jepet me qera Hotel-Restorant ne Ksamil!

60.000 €
Jepet me qera Hotel-Restorant ne Ksamil. Objekti eshte 2 katesh, ka gjithsej 18 dhoma dhe ...
Jepet me qera Hotel-Restorant ne Ksamil. Objekti eshte 2 katesh, ka gjithsej 18 dhoma dhe disponon parkim ne -1 per ...
18 18details
Apartament 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

200.000 €
Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 110m² dhe organizohet ne nje ...
Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 110m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebash ...
3 2 110.00 m2details
Godine
Shitje

Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil!

400.000 €
Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil. Prona ka siperfaqe trualli 500m² & 630m² nder ...
Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil. Prona ka siperfaqe trualli 500m² & 630m² ndertim dhe organizohet ne: k ...
6 6 630.00 m2details
Apartament 3+1
Shitje

Shitet super apartament 3+1+2 me pamje nga d...

129.000 €
Shitet super apartament 3+1+2 me pamje nga deti ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 134m2 ...
Shitet super apartament 3+1+2 me pamje nga deti ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 134m2, ndodhet ne katin e 6-te ...
3 2 134.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Qender te Sarandes!

250.000 €
Shitet apartament 2+1 ne Qender te Sarandes. Apartamenti ka siperfaqe 115m² dhe organizohe ...
Shitet apartament 2+1 ne Qender te Sarandes. Apartamenti ka siperfaqe 115m² dhe organizohet ne nje sallon te bollsh ...
2 1 115.00 m2details

Compare Listings