Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 150.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 150m² dhe organizohet ne dy sallone te bollshme, ambienti i gatimit me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete, nje depo uji dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te ne nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe eshte i arreduar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 150.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32955
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 150.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G267
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate