Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 56.00 m2

Shiten dy apartamente tek Rruga Mine Peza!

145.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten dy apartamente tek Rruga Mine Peza! Apartamentet ndahen ne apartament 1+1 dhe garsoniere, me siperfaqe 56m² neto dhe ndodhen ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Jane te sapomobiluara me arkitekt, te shtruara me parket, hidrosanitare incaso, disponojne kondicioner dhe jane  te pershtatshme per AirBnB. Apartamentet disponojne dokumentacion te rregull hipotekor dhe shiten te dy bashke. Cmimi 145.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41905
Cmimi: 145.000 €
Siperfaqja: 56.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1239

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate