Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.26 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

191.829 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate! Apartamenti ka siperfaqe 116.26m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje ballkon dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri rezidencial ne faze pllake. Objekti ka 3 blloqe me shkalle te perbera secila nga 2 ashensore. Ka 6 kate mbi toke secila kulle, ku katet perdhe jane dyqane zyra dhe katet larte banim. Ka 1 kate nentoke ne front, dhe 4 kate nentoke ne fund. Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5cm, me veshje te jashtme guri travertine. Dyshemete do te shtrohen me parket. Dritaret do te jene termike me nje dhome ajri me gas, me dy xhama, termik dhe tripleks. Hidrosanitaret inkaso/sospeso. Elektriket do te jene ABB. Garazhd i detyrueshem ne vleren 27.000€. Cmimi 1650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42181
Cmimi: 191.829 €
Siperfaqja: 116.26 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1262
Detaje Extra: 27.000€ garazhd

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate