Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 68.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Komunen e Parisit!

125.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Komunen e Parisit! Apartamenti ka siperfaqe 68m², ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te miradministruar me ashensor dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne ballon dhe nje tualet me dritare. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 125 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42197
Cmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 68.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1263
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate