Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 102.60 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik! Apartamenti ka siperfaqe 102.6m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Prona disponon dhe nje post parkimi te pershtashem per 2 automjete . Cmimi 600€/muaj . Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40018
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 102.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1052

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate