Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 123.00 m2

Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Elbasanit prane Restorant Xibraku!

159.900 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Elbasanit prane Restorant Xibraku. Apartamentet jane pjese e nje kompleksi i perbere nga godina banimi dhe sherbimi 7 kate me 2 kat parkim nentoke . Rezidenca ka cilesi te larte ndertimi: Teknologjia e perdorur per termoizolim ju mundeson te keni nje ambient banimi te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer. Planimetri shume te rregullta dhe te shfrytezueshme ne maksimum. Pronat jane nje mundesi ideale investimi. Apartamentet kane siperfaqe 123m² dhe 133m² organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket ,nje korridor dhe ballkon. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri ne faze shtrimi. Opsionale post parkimi ne vleren 20 000€. Cmimi 1300€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40029
Cmimi: 159.900 €
Siperfaqja: 123.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1053

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate