Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 129.63 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 bosh ne Bllok!

1.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 bosh ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradmisistruar, me dy ashensore dhe ka siperfaqe 129.63m². Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatim, dy dhoma gjumi,2 tualete dhe nje ballkon me te cilin aksesohet nga cdo ambjent. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi. I pershtatshem per banim dhe biznes. Cmimi 1600€/muaj neto. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42298
Cmimi: 1.600 €
Siperfaqja: 129.63 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1273

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate