Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 71.00 m2

Okazion!!Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja!

88.750 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion !!Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Prona ka siperfaqe 71m² ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze suvatimi. Cilësi e lartë ndërtimi si: Fasadë e ventiluar (Mbrojtje kundër lagështisë, Qëndrueshmëri, Mbrojtje kundër zhurmave, Rezistente ndaj zjarrit); Vetrata Termike (Xham i 3-fishtë, Efikastiet i lartë energjetik, Siguri, Prakticitet, Reduktim i zhurmave); Xhama Struktural në fasadë (Vetrata që zgjaten deri në dysheme, Ndriçim natyral gjatë gjithë ditës, Diellëzim përgjatë gjithë vitit). Kompleksi ”Akses Tirana” është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. I konceptuar në 8 objekte të cilat përfshijnë objekte banimi e shërbimi dhe një godinë të dedikuar vetëm për zyra dhe shërbime tregtare. Hapësira rekreative dhe të gjelbërta të shtrira në sipërfaqe dhe lartësi që mundësojnë ndërlidhje midis banimit, biznesit dhe zyrave. Parkim nëntokësor dhe ambiente teknike të zhvilluara në dy kate nëntokë (rreth 760 poste parkimi). Apartamente të projektuara me një standart të lartë dhe stil bashkëkohor. Cmimi 1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42306
Cmimi: 88.750 €
Siperfaqja: 71.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1274

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate