Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.32 m2

Jepet me qera apartament 1+1 bosh tek ASL, Ish Venue!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 bosh tek ASL, Ish Venue! Apartamenti ka siperfaqe 70.32m² dhe organizohet ne 2 ambiente, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe eshte i pershtatshem per zyra. Cmimi: 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42852
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 70.32 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1333

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate