Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 97.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori! Apartamenti ka siperfaqe 97m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe dalje ne ballkon, nje tualet i perbashket. Apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket, sistem kondicionimi ne cdo dhome. Cmimi 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42993
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 97.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1350

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate