Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 98.40 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne Fresk!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Fresk! Apartamenti ka siperfaqe 98.4m² dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati  te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i shtruar me parket, dritare dopio xham si dhe kondicioner ne te gjitha ambientet. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41165
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 98.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1160
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate