Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament  2+1 ne Qender!

1.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament  2+1 ne Qender! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor, organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi,nje tualet,nje depo e brendshme,nje ballkon + 1 garazh individual (i mbyllur me qepenë metalike) në katin -1 të pallatit. Apartamenti është tërësisht i mobiluar, në detaje, me stil dhe elegancë, në mënyrë tepër bashkëkohore. Apartamenti eshte i vitit 2000 dhe eshte rikonstruktuar në vitin 2023 me veshje kapote kundër lagështirës, temperaturave dhe zhurmave. Eshtë i pajisur me: lavastovilje, lavatriçe, tharëse (AEG), kondicioner në të treja dhomat e tij, si dhe radiator ngrohës/ftohës në tualet, është i shtruar i gjithi me parket laminat (C5), perveç tualetit dhe ballkonit te cilat janë të shtruara me pllaka dhe gjithashtu disponon dritare me xhama triplex dhe duralumin + persiane duralumin, kunder lagështirës, temperaturave, si dhe kundër zhurmave. Ne cmim perfshihet dhe pastrimi i apartamentit 3-4 orë, çdo javë, nga një zonjë e kualifikuar për këtë shërbim. Cmimi 1.100€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41155
Cmimi: 1.100 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1159

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Garazh
Garderobe

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate