Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 200.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Astir!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Astir. Prona ka siperfaqe 200m² eshte i organizuar ne 5 ambiente, disponon 2 tualete dhe 1 ballkon, eshte i pershtatshem per biznese te ndyshme si zyra, klinik dentare, sallon bukurie etj.. Ambienti ndodhet ne katin 1 buze rruge. Cmimi: 1200€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36076
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 200.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G653

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate