Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 42.00 m2

Shitet ambient komercial dhe biznes ne Pogradec!

80.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial dhe biznes ne Pogradec! Ambienti ndodhet ne katin 0, buze rruge, ka siperfaqe 42m² dhe organizohet ne nje ambient pune dhe nje tualet, prona funksionon prej vitesh si klinik dentare dhe disponon te gjitha paisjet e nevojshme per ushtrim aktiviteti. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 80.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42056
Cmimi: 80.000 €
Siperfaqja: 42.00 m2
Dhomat total: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1252

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate