Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 180.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Astir!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Astir, zone mjaft e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte. Siperfaqja eshte 180m2 dhe eshte i investuar dhe i rrethuar nga tre anet me fasade xhami. Ambjenti funksionon si lokal por mund te sherbej dhe per aktivitete te ndryshme si call center, agjensi, zyra, SPA, Play Station, qender kursesh te gjuheve te huaja, klinike dhe per cdo lloj aktitviteti tjeter. Ambienti organizohet ne open space, ka dy veranda, nje magazin te vogel dhe sistem te aspirimit dhe atij te kondicionimit. Cmimi 1000€/muaj i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36012
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 180.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G646

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate