click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Parkim

Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial ne Fresk!

900 €
Jepet me qera ambient komercial ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Ambjenti ...
Jepet me qera ambient komercial ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te ...
5 5 150.00 m2details
Apartament 1+1
Qera

Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi St...

500 €
Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Star. Apartamenti ka siperfaqe 65m² dhe organizo ...
Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Star. Apartamenti ka siperfaqe 65m² dhe organizohet ne sallon ndenje se b ...
1 1 65.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet super ambient komercial tek Liqeni i ...

1.723.000 €
Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe totale 453.6m² di ...
Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe totale 453.6m² disponon fasade xhami e cil ...
2 453.60 m2details

Shitet super vile tek Rezidenca Vala Mar!

Shitet super vile tek Rezidenca Vala Mar! Rezidenca “Vala Mar”, destinacioni turistik dhe ...
Shitet super vile tek Rezidenca Vala Mar! Rezidenca “Vala Mar”, destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve m ...
4 5 174.20 m2details

Compare Listings