click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Parkim

Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2+ post parkimi...

650 €
Jepet me qera apartament 2+1+2+ post parkimi ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne nje pall ...
Jepet me qera apartament 2+1+2+ post parkimi ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ...
3 2 110.00 m2details
Penthouse
Shitje

Shitet super Penthouse ne Astir!

460.000 €
Shitet super Penthouse ne Astir! Prona ka siperfaqe totale 720m² ku 520m² eshte apartament ...
Shitet super Penthouse ne Astir! Prona ka siperfaqe totale 720m² ku 520m² eshte apartament & verandë & 200m ...
3 3 720.00 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial ne Bathore!

1.400 €
Jepet me qera ambient komercial ne Bathore! Ambienti ka siperfaqe ndertimi 230m² dhe siper ...
Jepet me qera ambient komercial ne Bathore! Ambienti ka siperfaqe ndertimi 230m² dhe siperfaqe trualli 1000m², orga ...
230.00 m2details
Hotel
Shitje

Shitet super hotel prane Qendres!

3.600.000 €
Shitet super hotel prane Qendres! Ky hotel eshte i vendosur ne nje një sipërfaqe prej 284m ...
Shitet super hotel prane Qendres! Ky hotel eshte i vendosur ne nje një sipërfaqe prej 284m² truall dhe 900m² nderte ...
19 19 900.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis Corner!

330.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis Corner! Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis Corner! Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, ka siperfaqe ...
2 2 150.00 m2details
Apartament 3+1
Qera

Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek Lak...

1.800 €
Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek Lake View, Liqeni Artificial. Ka siperfaqe 126m² ...
Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek Lake View, Liqeni Artificial. Ka siperfaqe 126m² dhe organizohet ne nje sa ...
3 2 126.00 m2details

Compare Listings