click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Mjull Bathore

Toke
Shitje

Shitet toke ne Mjull Bathore!

172.550 €
Shitet toke ne Mjull Bathore! Toka ka siperfaqe 2030m² eshte pemetore dhe ndodhet ne nje p ...
Shitet toke ne Mjull Bathore! Toka ka siperfaqe 2030m² eshte pemetore dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtat ...
2,030.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vilë në Mjull-Bathore, Farkë!

1.200.000 €
Shitet vilë në Mjull-Bathore, Farkë! Vila ka në total 800 m² tokë dhe 260 m² ndërtim. Lart ...
Shitet vilë në Mjull-Bathore, Farkë! Vila ka në total 800 m² tokë dhe 260 m² ndërtim. Lartësia e katit është 4 metr ...
260.00 m2details
Toke
Shitje

Shitet toke ne Mjull Bathore!

1.690.000 €
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 16.900m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje ...
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 16.900m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te persht ...
16,900.00 m2details

Compare Listings