click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Liqeni Artificial

Apartament 3+1
Qera

Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Nobis!

1.000 €
Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Nobis. Apartamenti ka nje siperfaqe 144m² dhe organiz ...
Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Nobis. Apartamenti ka nje siperfaqe 144m² dhe organizohet ne sallon ndenje se ...
3 2 144.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Liqeni Ar...

2.000 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Liqeni Artificial. Apartamenti ka sipërfaqe prej 180 m² ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Liqeni Artificial. Apartamenti ka sipërfaqe prej 180 m² dhe ndodhet në një palla ...
2 2 180.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

208.350 €
Shitet apartament 2+1+2 në një nga rezidencat më të reja pranë Liqenit të Thatë dhe Parkut ...
Shitet apartament 2+1+2 në një nga rezidencat më të reja pranë Liqenit të Thatë dhe Parkut të Liqenit Artificial. A ...
2 2 121.13 m2details

Compare Listings