click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Vila

Vila
Shitje

Shitet vilet tek Piccadilly Rezidencë, Teg!

530.000 €
Shitet vilet tek Piccadilly Rezidencë, Teg!. Vileta ka siperfaqe ndertimi 259.60m² dhe org ...
Shitet vilet tek Piccadilly Rezidencë, Teg!. Vileta ka siperfaqe ndertimi 259.60m² dhe organizohet ne: kati -1: amb ...
3 3 259.60 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile individuale me pishine tek Liqen...

446.800 €
Shitet vile individuale me pishine tek Liqeni i Farkes, ne kompleksin me elitar te zones S ...
Shitet vile individuale me pishine tek Liqeni i Farkes, ne kompleksin me elitar te zones Swan Lake Rezidence! Swan ...
3 3 214.66 m2details
Vila
Qera

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg!

1.500 €
Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg! Vila ka siperfaqe 300m² dhe organizohet ne kati zer ...
Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg! Vila ka siperfaqe 300m² dhe organizohet ne kati zero : ka nje sallon te boll ...
3 3 300.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile 2-kateshe tek Kthesa e Kamzes!

365.000 €
Shitet vile 2-kateshe tek Kthesa e Kamzes! Vila ka siperfaqe toke 505.1m² & siperfaqe ...
Shitet vile 2-kateshe tek Kthesa e Kamzes! Vila ka siperfaqe toke 505.1m² & siperfaqe ndertimi 365.5m². Organiz ...
3 2 365.50 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

900.000 €
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i ...
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, t ...
3 3 348.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

900.000 €
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i ...
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, t ...
3 3 344.30 m2details

Compare Listings