click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Toke

1
Toke
Shitje

Shitet toke ne Fier!

2.800.000 €
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne b ...
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne baze te pozicionit dhe ven ...
800,000.00 m2details
Toke
Shitje

Shitet toke tek Liqeni i Çerkezez!

280.000 €
Shitet toke tek Liqeni i Çerkezez! Prona ndodhet ne Tirane ne fshatin Cerkez-Morine buze l ...
Shitet toke tek Liqeni i Çerkezez! Prona ndodhet ne Tirane ne fshatin Cerkez-Morine buze liqenit te Cerkezit, kodra ...
28,000.00 m2details
Toke
Shitje

Super Okazion!! Shitet toke buze rruges krye...

205.000 €
Super Okazion!! Shitet toke buze rruges kryesore tek Ura e Beshirit!! Toka ka siperfaqe 20 ...
Super Okazion!! Shitet toke buze rruges kryesore tek Ura e Beshirit!! Toka ka siperfaqe 2000m² dhe ndodhet ne vije ...
2,000.00 m2details
Toke
Shitje

Shitet toke ne Ksamil!

230.000 €
Shitet toke ne Ksamil. Toka ka siperfaqe 1100m² dhe ndodhet 5 min nga deti, ideale për çdo ...
Shitet toke ne Ksamil. Toka ka siperfaqe 1100m² dhe ndodhet 5 min nga deti, ideale për çdo ndërtim si hotel etj… Zo ...
1,100.00 m2details
Toke
Shitje

Shitet toke ne Mjull Bathore!

1.665.000 €
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 18.500m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje ...
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 18.500m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te persht ...
18,500.00 m2details
Toke
Shitje

Shitet toke ne Mjull Bathore!

1.690.000 €
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 16.900m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje ...
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 16.900m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te persht ...
16,900.00 m2details

Compare Listings