click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Farke

Toke
Shitje

Shitet toke ne Farke te Vogel!

1.249.500 €
Shitet toke ne Farke te Vogel! Toka ka siperfaqe 14,700m² eshte pemetore dhe ndodhet ne nj ...
Shitet toke ne Farke te Vogel! Toka ka siperfaqe 14,700m² eshte pemetore dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te persh ...
14,700.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile individuale me pishine tek Liqen...

446.800 €
Shitet vile individuale me pishine tek Liqeni i Farkes, ne kompleksin me elitar te zones S ...
Shitet vile individuale me pishine tek Liqeni i Farkes, ne kompleksin me elitar te zones Swan Lake Rezidence! Swan ...
3 3 214.66 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

900.000 €
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i ...
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, t ...
3 3 348.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

900.000 €
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i ...
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, t ...
3 3 344.30 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

900.000 €
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i ...
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, t ...
3 3 341.80 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

1.300.000 €
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i ...
Shitet vile tek Milord Residence, Farke! Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, t ...
3 3 445.20 m2details

Compare Listings