click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Kopesht

12
Vila
Qera

Jepet me qera super vile ne Teg!

3.000 €
Jepet me qera super vile ne Teg. Vila eshte 3 kateshe, ka siperfaqe 224m² eshte i sapo mob ...
Jepet me qera super vile ne Teg. Vila eshte 3 kateshe, ka siperfaqe 224m² eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me p ...
3 3 224.00 m2details
Penthouse
Shitje

Shitet super Penthouse ne Astir!

460.000 €
Shitet super Penthouse ne Astir! Prona ka siperfaqe totale 720m² ku 520m² eshte apartament ...
Shitet super Penthouse ne Astir! Prona ka siperfaqe totale 720m² ku 520m² eshte apartament & verandë & 200m ...
3 3 720.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet papafingo ne Fresk!

170.000 €
Shitet papafingo ne Fresk! Prona eshte duplex dhe organizohet ne kati 0: ka siperfaqe tota ...
Shitet papafingo ne Fresk! Prona eshte duplex dhe organizohet ne kati 0: ka siperfaqe totale 98.52m², ku 82.72m² es ...
2 1 127.02 m2details
12
Hotel
Qera

Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike sh...

25.000 €
Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike shume strategjike. Hoteli ka siperfaqe totale 37 ...
Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike shume strategjike. Hoteli ka siperfaqe totale 3750m² eshte 3 katesh dispo ...
16 3,750.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile 4 kateshe ne Fresk!

390.000 €
Shitet vile 4 kateshe ne Fresk. Prona ka siperfaqe totale ndertim 337.6m², sip trualli 231 ...
Shitet vile 4 kateshe ne Fresk. Prona ka siperfaqe totale ndertim 337.6m², sip trualli 231m² dhe 600m² toke. Vila o ...
4 2 337.60 m2details

Compare Listings