click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1
Shitje

Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga...

172.900 €
Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Elbasanit prane Restorant Xibraku. Apartame ...
Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Elbasanit prane Restorant Xibraku. Apartamentet jane pjese e nje kom ...
2 2 133.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Kompleksin...

2.500 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Kompleksin Park Gate. I vendosur prane Parkut te Liqenit ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Kompleksin Park Gate. I vendosur prane Parkut te Liqenit te Tiranes, ne rrugen e ...
2 2 146.34 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Park G...

550.000 €
Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Park Gate. I vendosur prane Parkut te Liqenit te Tir ...
Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Park Gate. I vendosur prane Parkut te Liqenit te Tiranes, ne rrugen e Elbasan ...
2 2 146.34 m2details
Garsoniere
Shitje

Shitet garsoniere ne rrugen e Elbasanit, pra...

85.000 €
Shitet garsoniere ne rrugen e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve! Garsonieria ndodhet ne ...
Shitet garsoniere ne rrugen e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve! Garsonieria ndodhet ne nje pallat te miradminis ...
1 1 40.00 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit,...

135.000 €
Shitet apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve! Apartamenti ndodhe ...
Shitet apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradm ...
1 1 70.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet biznes dhe ambient komercial tek ETC!...

700.000 €
Shitet biznes dhe ambient komercial tek ETC !! Ambienti ka siperfaqe 58m² eshte i aksesues ...
Shitet biznes dhe ambient komercial tek ETC !! Ambienti ka siperfaqe 58m² eshte i aksesueshëm nga 2 ashensorë si dh ...
1 58.00 m2details

Compare Listings