Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 224.00 m2

Jepet me qera super vile ne Teg!

3.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super vile ne Teg. Vila eshte 3 kateshe, ka siperfaqe 224m² eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare, cdo gje cilesore dhe marke. Prona organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 garazhe dhe oborr te gjelberuar.  Cmimi 3000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42813
Cmimi: 3.000 €
Siperfaqja: 224.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G1329

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Kopesht

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
395.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate