click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Teg

Apartament 1+1
Shitje

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek ”T...

134.249 €
Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek ”Tulipan Residence”! Apartamenti ka siperf ...
Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek ”Tulipan Residence”! Apartamenti ka siperfaqe 78.97m² dhe organizoh ...
1 1 78.97 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”...

244.936 €
Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Tulipan Residence”! Apartamenti ka sipe ...
Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Tulipan Residence”! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organi ...
2 2 144.08 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”...

253.878 €
Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Tulipan Residence”! Apartamenti ka sipe ...
Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Tulipan Residence”! Apartamenti ka siperfaqe 149.34m² dhe organi ...
2 2 149.34 m2details
Vila
Qera

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg!

1.500 €
Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg! Vila ka siperfaqe 300m² dhe organizohet ne kati zer ...
Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg! Vila ka siperfaqe 300m² dhe organizohet ne kati zero : ka nje sallon te boll ...
3 3 300.00 m2details
Apartament 3+1
Shitje

Shitet Penthouse 3+1+2 tek Kompleksi reziden...

470.000 €
Shitet Penthouse 3+1+2 tek Kompleksi rezidencial “Sunrise Residence”!  Kompleksi rezidenci ...
Shitet Penthouse 3+1+2 tek Kompleksi rezidencial “Sunrise Residence”!  Kompleksi rezidencial “Sunrise Residence”, m ...
3 2 306.00 m2details

Shitet vile tek ” ROLLING HILLS 2 R...

1.500.000 €
Shitet vile tek ” ROLLING HILLS 2 ”  Luxury  Residences. Rolling Hills 2 është ...
Shitet vile tek ” ROLLING HILLS 2 ”  Luxury  Residences. Rolling Hills 2 është një nga komplekset më të ...
5 7 490.00 m2details

Compare Listings