click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Garazh

Jepet me qera vile tek Rruga Jordan Misja!

2.000 €
Jepet me qera vile tek Rruga Jordan Misja. Vila ndodhet buze rruge, ka siperfaqe ndertimi ...
Jepet me qera vile tek Rruga Jordan Misja. Vila ndodhet buze rruge, ka siperfaqe ndertimi 235 m² dhe ambjent i jash ...
3 2 235.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik!

260.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ka siperfaqe 133m² dhe organizohe ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ka siperfaqe 133m² dhe organizohet ne: nje sallon sebashku ...
2 2 133.00 m2details
1
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2+50m verande ne bregd...

300.000 €
Shitet apartament 2+1+2+50m verande ne bregdetin e Vlores, Radhime. Apartamenti ndodhet ne ...
Shitet apartament 2+1+2+50m verande ne bregdetin e Vlores, Radhime. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te pref ...
2 2 193.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile 4 kateshe ne Fresk!

390.000 €
Shitet vile 4 kateshe ne Fresk. Prona ka siperfaqe totale ndertim 337.6m², sip trualli 231 ...
Shitet vile 4 kateshe ne Fresk. Prona ka siperfaqe totale ndertim 337.6m², sip trualli 231m² dhe 600m² toke. Vila o ...
4 2 337.60 m2details

Compare Listings