click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Durrës

Apartament 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Golem, me pamje nga...

107.730 €
Shitet apartament 1+1 ne Golem, me pamje nga deti. Apartamenti ka siperfaqe 81m² dhe organ ...
Shitet apartament 1+1 ne Golem, me pamje nga deti. Apartamenti ka siperfaqe 81m² dhe organizohet ne nje sallon te b ...
1 1 73.50 m2details

Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres,Km ...

398.520 €
Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres,Km 15, Borake!  Prona ndodhet buze autostrades, k ...
Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres,Km 15, Borake!  Prona ndodhet buze autostrades, ka siperfaqe 4428m², dispo ...
4,428.00 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Ma...

116.270 €
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  71.3m² dhe org ...
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  71.3m² dhe organizohet ne nje sallon te ...
1 1 71.30 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Ma...

113.987 €
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  69.9m² dhe org ...
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  69.9m² dhe organizohet ne nje sallon te ...
1 1 69.90 m2details

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

260.457 €
Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaj ...
Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, ...
2 2 108.00 m2details
Vila
Shitje

Shitet vile ne Shkozet, Durres!

200.000 €
Shitet vile ne Shkozet, Durres. Vila ka siperfaqe trualli 246m² dhe siperfaqe ndertimi kat ...
Shitet vile ne Shkozet, Durres. Vila ka siperfaqe trualli 246m² dhe siperfaqe ndertimi kat 0: 105m² dhe kati 1: 122 ...
6 3 246.00 m2details

Compare Listings