Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 48.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

128.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues ne katin e 1-re dhe ka siperfaqe 48m². Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi  dhe nje tualet. Ne prone jane bere restaurime, shtrim me parket, hidrosanitare, dyer,dritare. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 128.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42802
Cmimi: 128.000 €
Siperfaqja: 48.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1327

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate