click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Kamez

Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial ne Kamez, pr...

2.500 €
Jepet me qera ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova. Ambienti ka sipe ...
Jepet me qera ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova. Ambienti ka siperfaqe 600m² dhe organizoh ...
2 600.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet ambient komercial ne Kamez, prane Gji...

95.000 €
Shitet ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova. Ambienti ka siperfaqe 6 ...
Shitet ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova. Ambienti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne op ...
1 60.00 m2details
1
Toke
Shitje

Shitet toke ne Kamez!

207.340 €
Shitet toke ne Kamez! Toka ka leje ndertimi, ka siperfaqe 1481m² eshte are dhe ndodhet ne ...
Shitet toke ne Kamez! Toka ka leje ndertimi, ka siperfaqe 1481m² eshte are dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te per ...
1,481.00 m2details
11
Vila
Shitje

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez!

205.000 €
Shitet vile 2 kateshe ne Kamez. Siperfaqe toke 980 m² & siperfaqe ndertimi 240 m². Vil ...
Shitet vile 2 kateshe ne Kamez. Siperfaqe toke 980 m² & siperfaqe ndertimi 240 m². Vila disponon 2 garazhde te ...
6 2 240.00 m2details
Vila
Shitje

Okazion! Shitet vile 3 kateshe luksoze ne Ka...

245.000 €
Okazion! Shitet vile 3 kateshe luksoze ne Kamez. Vila perbehet nga 195.3m² toke truall dhe ...
Okazion! Shitet vile 3 kateshe luksoze ne Kamez. Vila perbehet nga 195.3m² toke truall dhe 370.2m² ndertim. Vila es ...
4 4 370.20 m2details

Compare Listings