Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 114.33 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga 5 Maji!

125.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga 5 Maji! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te ka siperfaqe  114.33m² dhe organizohet ne nje koridor shperndares, nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 125.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39751
Cmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 114.33 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1024
Kati i: 9

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate