Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 87.32 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri!

227.032 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne nje godine banimi dhe sherbimesh 2,3-11 kate mbi toke dhe 2 kate parkim dhe sherbimesh nentoke. Apartamenti ka siperfaqe 87.32m² dhe eshte i organizuar nga nje sallon nje bashku me ambjentin e gatimit,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona aktualisht ndodhet ne faze rifiniture ku mundeson zgjedhjen e pllakave, parketit dhe hidrosanitareve. Cmimi 2600€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39733
Cmimi: 227.032 €
Siperfaqja: 87.32 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1021

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
58.370 €

Shiten apartamente 1+1 ne Golem!

1 BD
1 BA
58.37 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate